Apie mus
Mokykis Vokietijoje
Įsidarbinimo galimybės
Paslaugos
Kontaktai
Graikija
Kipras
Olandija
Anglija
Airija
Vokietija
Norvegija
Anglija

Darbas sandėliuose Anglijoje

Sandėlių darbuotojams Mančesteryje, Liverpulyje ir Londone. Atlyginimas 6.25-9.20  Svarų už val. Dirbama ne mažiau 48 darbo val. per savaitę. Gyvenamasis plotas suteikiamas už 70 Svarų per savaitę. Visus reikiamus JK darbui dokumentus sutvarko darbdavys. Darbas nuolatinis, darbo sutartis pasirašoma Lietuvoje. Būtina normaliai susikalbėti angliškai. 

Darbo pasiūlymai barmenėms, padavėjoms, kambarinėms

 

Siūlomos darbo vietos barmenėms - padavėjoms, 4*-5* viešbučių kambarinėms Londone. Kambarinių atlyginimai nuo 6.08 Svarų už val., anglų k. neprivaloma, barmenių - padavėjų atlyginimai nuo ~ 7.0 Svarų už val., angliškai kalbėti būtina! Gyvenamuoju  plotu aprūpina darbdaviai už 60 Svarų per savaitę, avansu reikia mokėti už dvi savaites (120 Svarų). Darbuotojų amžius nuo 18 iki 60 metų. Darbai legalūs, su visomis ES piliečiams būtinomis socialinėmis garantijomis. Dokumentai dėl įdarbinimo pasirašomi Lietuvoje, prieš išvykstant. Darbas nuolatinis.

Uogų, vaisių rinkėjams Anglijoje

 

Braškių ir kt. uogų, vaisių skynėjams - rinkėjams Anglijoje, (Wisbich), nuo 18-kos metų amžiaus vaikinams ir merginoms. Atlyginimas - mokama 6,10 Svarų už val., už viršintas normas moka papildomai ( 250-300 Svarų už sav.). Darbas sezoninis, darbo trukmė ir laikas neribotas, galima dirbti ir savaitgaliais. Darbdavys suteikia soc. draudimą, gyvenamąjį plotą už 45 Svarus savaitei (avansu už vieną savaitę). Darbo dokumentai pasirašomi Lietuvoje.

 Darbas virėjams

Reikalingi virėjai įvairiuose restoranuose, kavinėse bei kt. maitinimo įstaigose. Atlyginimas 7-18 Svarai už val. Gyvenamuoju plotu aprūpina darbdaviai už 60-70 Svarų savaitei. Darbo dokumentai pasirašomi Lietuvoje, darbo trukmė neribota. Darbai legalūs, su visomis ES piliečiams būtinomis garantijomis. Būtina turėti virėjo išsilavinimą ir gerai susikalbėti angliškai.Darbas pakuotojams vaisių ir daržovių fabrike

 

Darbas pakuotojams vaisių ir daržovių fabrike Spaldinge (netoli Londono). Atlyginimas nuo 6,08 Svarų už val. Darbo trukmė ne mažiau 40 val. per savaitę, galima dirbti viršvalandžius ir savaitgaliais. Darbas nuolatinis, suteikiamos soc. garantijos, darbo sutartis dėl įdarbinimo pasirašoma Lietuvoje. Apgyvendinimas 65 Svarai už savaitę.

 

Apie musMokykis Vokietijoje Įsidarbinimo galimybėsPaslaugosKontaktai